Стільниця на комод мармурова, Oryx

Ціну уточнюйте
- В наявності
+380 (93) 981-12-49
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільниця мармурова на комод. Матеріал - Oryx, Оман.
Прорахувати вартість стільниці можна відправивши креслення за адресою eurostone.com.ua@gmail.com або зателефонувавши за телефоном (093) 981 1249.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Мармур |
| Тип | Стільниця |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для кухонного гарнітура |
| Декор | Камінь |
| Структура поверхні | Глянець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЄВРОСТОУН УКРАЇНА, ТОВ |
- Ціна: Ціну уточнюйте
