Мармурове підвіконня, Daino Reale

Ціну уточнюйте
- В наявності
+380 (93) 981-12-49
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіконня з італійського бежевого мармуру Daino Reale товщиною 3 см. Обробка торців згідно технічного завдання замовника.
Ціна вказана за 1 п.м. підвіконня (ширина - 300 мм) з матеріалу Daino Reale (Breccia Sarda) з найпростішою обробкою торця без доставки та монтажних робіт.
Ціна є приблизною та залежить від конкретного розміру підвіконня та від зміни курсу валют на день виконання прорахунку.
Замовити вироби з мармуру (східці мармурові) можна зателефонувавши за номером: 093 981 12 49 або відправивши нам інформацію на прорахунок: eurostone.com.ua@gmail.com.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Тип | Підвіконня |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бежевий |
| Покриття | Без покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЄВРОСТОУН УКРАЇНА, ТОВ |
- Ціна: Ціну уточнюйте





