Підвіконня з мармуру, Ibiza White, 30 мм

Ціну уточнюйте
- В наявності
+380 (93) 981-12-49
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіконня мармурове товщиною 30 мм, Матеріал - Ibiza White. Обробка торця, полірування, зняття фаски.
Ціна вказана за 1 п.м. підвіконня (ширина - 300 мм) з матеріалу Ibiza White (Blanco Ibiza) без доставки та монтажних робіт.
Ціна є приблизною та залежить від конкретного розміру підвіконня та від зміни курсу валют на день виконання прорахунку.
Замовити вироби з мармуру (східці мармурові) можна зателефонувавши за номером: 093 981 12 49 або відправивши нам інформацію на прорахунок: eurostone.com.ua@gmail.com.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Тип | Підвіконня |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Покриття | Без покриття |
| Спосіб обробки каменю | Полірований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЄВРОСТОУН УКРАЇНА, ТОВ |
- Ціна: Ціну уточнюйте







